Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Spotkanie informacyjne w sprawie Programu ˝Czyste Powietrze˝

Informujemy, że w dniu 27 września 2021 r. w Wołowskim Ośrodku Kultury odbyło się drugie spotkanie informacyjne dotyczące Programu „Czyste Powietrze” realizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Szczegóły Programu przedstawiła Pani Żaneta Borutko – Doradca Energetyczny z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Dodatkowo podczas spotkania zaproszeni przedstawiciele Urzędu Skarbowego w Wołowie omówili najistotniejsze kwestie dotyczące ulgi termomodernizacyjnej.

W czasie prelekcji omówione zostały zagadnienia dotyczące zakresu wsparcia, rodzaju przedsięwzięć kwalifikujących się do dofinansowania, wysokości udzielanych dotacji  oraz docelowej grupy beneficjentów.

Odzew mieszkańców był bardzo duży. Każdy miał możliwość zadania pytań oraz zgłaszania swoich wątpliwości.

Ponadto przypominamy, że w Urzędzie Miejskim w Wołowie został uruchomiony punkt konsultacyjno-informacyjny Programu „Czyste Powietrze”. Mieszkańców zainteresowanych Programem zapraszamy do kontaktu w każdy wtorek i środę w godzinach od 11:00 do 15:00 oraz w każdy czwartek w godzinach od 10:00 do 12:00.

Jednocześnie, ze względu na duże zainteresowanie programem, zwracamy się z prośbą o wcześniejsze ustalenie daty i godziny indywidualnego spotkania pod numerem telefonu: 71 319 13 66 lub 71 319 13 12.

Informacje na temat Programu Czyste powietrze:

https://czystepowietrze.gov.pl/

https://wfosigw.wroclaw.pl/czyste-powietrze/o-programie

 

 

 

Wersja XML