Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Przekaż 1 procent podatku

Brak opisu obrazka

Zachęcamy wszystkich naszych mieszkańców do oddania 1% podatku. Wypełnienie odpowiedniej rubryki w zeznaniu podatkowym to tylko chwila, a pieniądze zebrane dzięki oddaniu 1% pozwala na leczenie i rehabilitację potrzebujących oraz wspiera opiekę nad dziećmi i niepełnosprawnymi:

DOMINIK ZIEMLICKI: Dominik ma 2,5 roku i pochodzi ze Stobna. Guz w pośladku małego Dominika pojawił się z dnia na dzień i rozrósł się do ogromnych rozmiarów. Złośliwy mięsak prążkowanokomórkowy miał prawie pięć centymetrów.

https://bit.ly/3d4ys9s

Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” Ślężna 114s/1, 53-111 Wrocław

JÓZIO ŻELAZNY: Józio nie miał zbyt dużo czasu, by nacieszyć się spokojnym dzieciństwem: jeszcze nie świętował roczku, a już wyrok na jego życie wydał rak. Złośliwa neuroblastoma, która zasiała się zarówno w ciele, jak i w życiu całej jego rodziny.

https://bit.ly/3dRS8g3

Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” Ślężna 114s/1, 53-111 Wrocław

 

OLIWIA SZEWCZYK: Oliwia choruje na chłoniak Hodgina. Trwające 2,5 roku leczenie nie działało, ponieważ poprzednio u Oliwii lekarze zdiagnozowali inny rodzaj nowotworu.

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawałek Nieba

ALEKSANDRA KOCZUK: Aleksandra w 2018 roku uległa poważnemu wypadkowi. Doznała m.in. złamania kręgów na odcinku szyjnym oraz piersiowym, obrażeń żeber oraz wstrząsu rdzenia kręgowego, przez który ma niedowład kończyn dolnych.

Stowarzyszenie “Inicjatywa Samorządowa Razem”

KINGA NOWAK: Kinga 5 października 2016 jadąc rowerem została potrącona przez taksówkę, a jej kierowca zbiegł z miejsca wypadku. Jej kręgosłup został poważnie złamany. Naderwany został także rdzeń kręgowy, w wyniku czego Kinga jest sparaliżowana od pasa w dół.

Fundacja Avalon

 

KACPER KULIK: Kacperek ma nieoperacyjnego, niezwykle złośliwego guza mózgu. Jest rozlany po całym pniu mózgu, a na świecie nie powstał żaden lek, który daje nadzieję na wyleczenie.

https://www.siepomaga.pl/walka-kacpra

Fundacja Siepomaga

 

SZYMON KACZMARCZYK: Szymon cierpi na głuchotę obustronną.

https://dzieciom.pl/podopieczni/19720

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

 

WIKTOR BEDNAREK: Ośmioletni Wiktor cierpi na hipoplazję nerwów wzrokowych, dysplazję oczno-lejkową oraz ma wadę serca.

https://dzieciom.pl/podopieczni/26583

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

 

STOWARZYSZENIE OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W WOŁOWIE: Stowarzyszenie działa już od ponad 20 lat, coraz bardziej angażując się w to, by podopiecznym stworzyć warunki, w których mogą najlepiej funkcjonować.

http://www.sonwolow.pl/

 

DOM DZIECKA "WIOSNA" W KRZYDLINIE MAŁEJ:

Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych "Wiosna" prowadzony przez jest Zgromadzenie Sióstr Szkolnych de Notre Dame. Początki działalności sięgają 1943 r. - tak długie doświadczenie w niesieniu pomocy najmłodszym dzieciom, przekłada się na efektywność również i dziś.

http://www.dzieci-wiosna.pl/

 

Wersja XML