Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Gramy razem z WOŚP!

wosp.jpeg

Gmina Wołów również gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! W imieniu Dariusza Chmury – burmistrza Gminy Wołów przekazaliśmy dziś przedmioty pod licytacje na niedzielny finał w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wołowie przy ul. Panieńskiej:

1. Rower górski marki Cross, ufundowany przez Gminę Wołów oraz sklep rowerowy Moto Rosi z Brzegu Dolnego. Nagroda z pewnością sprawdzi się w nadchodzącym sezonie wiosenno - letnim. Gmina Wołów przy okazji zachęca do udziału w projekcie „Aktywny Wołów” oraz odwiedzenia tras rowerowych w okolicy. Do roweru dołączona jest dodatkowa lampka. Osoba, która wylicytuje ten rower, po udaniu się z wizytówką do sklepu otrzyma dodatkowo przedłużoną gwarancję.
Wartość: 2 500 zł.
Cena wywoławcza: 700 zł.

2. Voucher na Spacer Po Magicznym Śródlesiu Gminy Wołów z przyrodnikiem Grzegorzem Bobrowicze: Magiczne Śródlesie to realizowany przez Gminę projekt, który ma zachęcić do zgłębiania tajemnic na temat bogactwa przyrodniczego naszego regionu. Ambasadorem projektu jest Wołowianin Grzegorz Bobrowicz – przyrodnik, podróżnik, fotograf, pasjonat natury. Osoba, która wygra voucher, zostanie zaproszona na wizytę w piękne zakątki naszej gminy, gdzie posłucha opowieści dotyczących występujących gatunków zwierząt i roślin. Kto wie jakie zwierzę napotkacie na swojej drodze?
Cena wywoławcza to 200 zł.

3. Unikatowe bluzy z najnowszym logo Gminy Wołów. Nikt jeszcze nie posiada takich bluz, ponieważ logotyp powstał niedawno a finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wołowie miał być okazją do przedstawienia logo szerszej publiczności. Bluza posiada nadruk z przodu oraz na lewym rękawie i przedstawia napisy „Wołów” układające się w głowę woła
Cena wywoławcza: 50 zł.

4. Unikatowe koszulki z najnowszym logo Gminy Wołów. Nikt jeszcze nie posiada takich koszulek ponieważ logotyp powstał niedawno a finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wołowie miał być okazją do przedstawienia logo szerszej publiczności. Bluza posiada nadruk z przodu oraz na lewym rękawie i przedstawia napisy „Wołów” układające się w głowę woła.
Cena wywoławcza: 50 zł.

5. Vouchery do Alpaka Rancho Prawików ufundowane przez Alpaka Rancho Prawików.
Cena wywoławcza: 25 zł

6. Torba na laptopa z brelokiem Gminy Wołów, kalendarzem książkowym oraz kalendarzem ściennym.
Cena wywoławcza: 50 zł

7. Lampka rowerowa ufundowana przez sklep Rowerowy Moto Rosi z Brzegu Dolnego.
Wartość 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł

8. Zapięcie rowerowe ufundowane przez sklep Rowerowy Moto Rosi z Brzegu Dolnego.
Wartość: 100 zł
Cena wywoławcza: 50 zł

9. Wołki - maskotki Gminy Wołów
Cena wywoławcza: 30 zł.

 

Wersja XML