Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Nowe logo Gminy Wołów

 

Owocem współpracy z firmą Publicon jest nowy system identyfikacji wizualnej Gminy Wołów. Jesteśmy na etapie jego wdrażania. Zmianie wizualnej ulegnie więc także nasza strona internetowa. 
 

Czy jest coś bardziej charakterystycznego dla naszej gminy niż woły na murach obronnych i znajdujący się na nich napis „Wołów”? Takie pytanie zadawaliśmy sobie wspólnie z firmą Publicon, która wykonała na zlecenie naszej gminy kompleksowy system identyfikacji wizualnej. 

Od teraz Gmina Wołów posiada nowe logo - napis "Wołów" oraz sygnet - który przybrał kształt głowy woła. Istnieje również możliwość stworzenia monogramu, dzięki powieleniu logo. Zależało nam, byśmy jako gmina wyróżniali się na tle pozostałych samorządów podkreślając unikatowe dziedzictwo oraz historię, wplatając ją we współczesne trendy. Jak widać, z historycznego napisu można stworzyć nowoczesną formę.
Nie możemy doczekać się zaprezentowania naszych realizacji, które znajdą swoje miejsce także w przestrzeni publicznej. Zachęcamy także do pojawienia się w najbliższą niedzielę 29 stycznia na finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wołowie, gdzie będziemy mieli niespodziankę związaną z nowo powstałym logo – przekażemy bowiem na licytację bluzy i koszulki, które są jedyne w swoim rodzaju. Niebawem ogłosimy również konkurs, w którym do wygrania będzie zestaw nowych gadżetów promocyjnych. Niedługo zostanie także udostępniona cała księga znaku z wytycznymi dotyczącymi zastosowania logotypu oraz sygnetu. 

 

Wersja XML