Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Gminny konkurs "Łap Deszczówkę"

Gmina Wołów oraz Przedsiębiorstwo Wodno - Kanalizacyjne w Wołowie zachęcają do wzięcia udziału w konkursie w którym do wygrania jest łącznie 30 beczek na wodę deszczową o pojemności 360 litrów. Mieszkańcy Gminy Wołów mogą wysyłać zdjęcia pokazujące zagospodarowanie ogrodów, balkonów, terenów zielonych na terenie gminy z uwzględnieniem proekologicznych działań, instalacji lub projektów.
 

Konkurs „Łap deszczówkę” to jedno z działań w ramach hasła #ZielonyWołów podjętych przez Burmistrza Gminy Wołów Dariusza Chmurę oraz Prezesa PW-K Wołów Rafała Borzyńskiego, aby rozwinąć zachowania ekologiczne związane z oszczędzaniem wody wśród mieszkańców gminy Wołów.
Gromadzenie deszczówki to krok do ograniczenia strat wody. Wodę opadową można wykorzystać np. do podlania domowego ogrodu. W ten sposób oszczędzamy tę do picia.

Na mieszkańców czeka 30 beczek o pojemności 360 litrów. Mieszkańcy Gminy Wołów mogą wysyłać zdjęcia pokazujące zagospodarowanie ogrodów, balkonów, terenów zielonych na terenie gminy z uwzględnieniem proekologicznych działań, instalacji lub projektów.

WAŻNE: Termin składania Zgłoszenia uczestnictwa w konkursie mija dnia 05.08.2020 r. (data wpływu do Urzędu Miejskiego w Wołowie)

Konkurs został podzielony na dwie części:

Pierwsza część konkursu odbędzie się w dniach 15.07.2020 r. - 05.08.2020 r. Tu do wygrania jest 15 beczek na wodę deszczową, a oceny nadesłanych zdjęć konkursowych dokona komisja składająca się z przedstawicieli Burmistrza Gminy Wołów oraz PW-K Wołów.

W drugiej części konkursu 15 beczek zostanie przyznanych osobom, których nadesłane wcześniej zdjęcia otrzymają największą liczbę polubień na profilu Dzień dobry Wołów, w serwisie Facebook.com. W tej części konkursu wybór laureatów odbędzie się w terminie: 06 – 20 sierpnia 2020 r.

Zgłoszenie uczestnictwa w konkursie należy wysyłać na adres: Wydział Środowiska
i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Wołowie, ul. Rynek 34, 56-100 Wołów z tytułem: Konkurs pt. "Łap deszczówkę”, lub e-mailowo: wsr@wolow.pl

RTFregulamin i karta zgłoszeniowa łap deszczówkę.rtf

Wersja XML