Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zmiany w organizacji ruchu w Wołowie

Brak opisu obrazka

Informujemy, że od 10 stycznia (poniedziałek) w związku z prowadzonymi pracami przy przebudowie drogi wojewódzkiej nr 338 w Wołowie nastąpią zmiany w organizacji ruchu na terenie miasta. Wykonawca wkracza w kolejny, bardzo ważny etap realizacji tego przedsięwzięcia, związany m.in. z budową ronda przy ul. Piłsudskiego.

Pierwszą zmianą będzie zamknięcie połączenia ulicy Robotniczej z ulicą Poznańską (wjazd od ul. Poznańskiej). Dojazd do ul. Robotniczej zostanie uruchomiony przez ul. Sikorskiego oraz Inwalidów Wojennych. Tym samym otwarty zostanie wjazd z ul. Piłsudskiego na ul. Sikorskiego. W ślad za tym ul. Robotnicza będzie drogą ślepą. Na ul. Poznańskiej będą kontynuowane prace związane z infrastrukturą podziemną. Nastąpi zamknięcie kolejnego odcinka ul. Poznańskiej do skrzyżowania z ul. Piłsudskiego. W celu ułatwienia przejazdu w kierunku centrum handlowego przy Lidlu, zostanie otwarty wlot skrzyżowania ul. Ludowej i ul. Przechodniej.

Dodatkowo przejezdny będzie odcinek od skrzyżowania ul. Przechodniej i ul. Inwalidów Wojennych z ul. Ludową. Z uwagi na prowadzone prace związane z przebudowa infrastruktury podziemnej na wskazanym wyżej odcinku prosimy o zachowanie szczególne ostrożności!

Brak opisu obrazka

Dojazd do posesji i punktów handlowych będzie, w miarę możliwości technicznych oraz przy zachowaniu bezpieczeństwa, zachowany. Prosimy również o korzystanie z dojazdów do posesji zlokalizowanych od strony pl. Sobieskiego.

Z uwagi na rozpoczęcie budowy ronda przy ul. Piłsudskiego zostanie zamknięty odcinek ul. Wojska Polskiego przy Przychodni, a tym samym przejazd od ul. Piłsudskiego w stronę Przychodni i Straży Pożarnej będzie niemożliwy. Dojazd do Komendy Powiatowej Policji i parkingu, pierwszym wjazdem od strony ul. Poznańskiej, zostanie utrzymany.

Dojazd do Przychodni Rejonowo – Specjalistycznej w Wołowie jak i punktów handlowo – usługowych przy ul. Wojska Polskiego będzie możliwy od strony ul. Panieńskiej.

Objazd drogi wojewódzkiej będzie prowadzony poprzez ul. Panieńską z wyłączeniem ul. Korzeniowskiego oraz Zwycięstwa.

Prosimy naszych mieszkańców o cierpliwość i wyrozumiałość. Przepraszamy za utrudnienia - budujemy dla Ciebie!

Wersja XML